Menu Zamknij
SPRZEDANE

Działka rekreacyjna nad jeziorem Długie

440 000 

Działka rekreacyjna nad Jeziorem Długie (0,1546ha) z domem jednorodzinnym (letniskowym)

Oferta sprzedaży działki rekreacyjnej z domem jednorodzinnym. Działka o powierzchni 1546m2, położona na terenie gminy Izbica Kujawska w miejscowości Długie – nad jeziorem Długie (15m od linii brzegowej jeziora). W promieniu 1,5km od nieruchomości znajdują się 3 kompleksy leśne.

Na działce znajduje się murowany budynek mieszkalny – dwukondygnacyjny (piętro stanowi poddasze użytkowe) wybudowany w roku 2003. Budynek posiada dwa obszerne tarasy z widokiem na okazały ogród oraz przylegające jezioro.

Działka rekreacyjna nad Jeziorem Długie (0,1546ha) z domem jednorodzinnym (letniskowym)

Oferta sprzedaży działki rekreacyjnej z domem jednorodzinnym (letniskowym). Działka o powierzchni 1546m2, położona na terenie gminy Izbica Kujawska w miejscowości Długie – nad jeziorem Długie (15m od linii brzegowej jeziora). W promieniu 1,5km od nieruchomości znajdują się 3 kompleksy leśne (każdy z nich o powierzchni od 70ha do 100ha). Odległość do najbliższego lasu to mniej niż 1000m. Gmina Izbica Kujawska położona jest w województwie kujawsko-pomorskim, w powiecie włocławskim – geograficznie nieruchomość usytuowana jest na Pojezierzu Kujawskim. Natomiast samo miasto Izbica Kujawska jest lokalnym węzłem transportowym (krzyżują się tutaj dwie drogi wojewódzkie).

Działka rekreacyjna z domem

Na działce znajduje się murowany budynek mieszkalny – dwukondygnacyjny (piętro stanowi poddasze użytkowe) wybudowany w roku 2003. Powierzchnia zabudowy budynku to 65m2. Dwuspadowy dach pokryty blachą trapezową. Budynek posiada dwa obszerne tarasy z widokiem na okazały ogród oraz przylegające jezioro.
Położony na działce “dom letniskowy” o powierzchni użytkowej 67m2 posiada – na parterze: salon, kuchnie, łazienkę i alkierz; na piętrze: 3 pokoje. Z salonu dostępny jest zadaszony taras z widokiem na ogród. Na piętrze dostępny jest obszerny odkryty taras z widokiem na Jezioro Długie i ogród.
W salonie znajduje się kominek (który jest źródłem ogrzewania dla budynku). Kuchnia wyposażona jest m.in. lodówkę, zmywarkę oraz kuchenkę gazową.
Stolarka okienna z PCV wyposażona w rolety zewnętrzne.

Działka rekreacyjna atrakcyjnie zagospodarowana

Działka o powierzchni ponad 15 ar, położona jest na skraju delikatnej skarpy. W jej górnej części posadowiony jest budynek mieszkalny. Stok skarpy nachylony jest w kierunku jeziora. Na zboczu działki wykonano kilka tarasów, które znacznie podniosły walory użytkowe tej działki. Ponadto nieruchomość jest bardzo atrakcyjnie zagospodarowana. Całość działki jest intensywnie zaaranżowana drzewami i krzewami ozdobnymi (ale wciąż znajdzie się wystarczająco dużo miejsca by urządzić na niej np. warzywniak). Nie brakuje także wkomponowanych w strefy zieleni – obiektów małej architektury (kamienny grill, ogrodowa huśtawka, oczko wodne). Większość ogrodzenia okalającego działkę uzupełniona jest naturalnym żywopłotem, w estetyczny sposób izolującym sąsiednich nieruchomości.

Działka z dostępem do drogi publicznej i mediami

Sprzedawana nieruchomość dostęp do drogi publicznej (asfaltowej) posiada poprzez działkę stanowiącą dojazd do kilku sąsiednich nieruchomości (właściciel działki rekreacyjnej wraz z nią sprzedaje udział w prawie własności do działki stanowiącej drogę dojazdową). Działka dysponuje przyłączem do sieci wodociągowej oraz sieci energetycznej. Ścieki odprowadzane są do przydomowego szamba.

Nieruchomość oferowana jest na sprzedaż z całym wyposażeniem.
Działka położona w tak urokliwym miejscu, w otoczeniu lasów i jezior to wspaniałe miejsce zarówno do wypoczynku jak i aktywnego spędzania czasu w bliskim kontakcie z naturą. Oferta ta jeszcze bardziej atrakcyjna jest dla osób zainteresowanych wędkarstwem. 

Treść ofert publikowanych w serwisie wprowadzana jest na podstawie informacji udostępnianych przez właściciela nieruchomości, dokumentów opisujących jej stan prawny i przeprowadzonych oględzin. Opis może podlegać aktualizacji. Opis nie stanowi oferty handlowej określonej w art. 66 i następnych K.C. Informacje przedstawione w ofercie maj charakter wyłącznie informacyjny. Opis i cena nieruchomości nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego