Menu Zamknij
SPRZEDANE

Dom jednorodzinny w stanie deweloperskim ZARYŃ

240 000 

Oferta sprzedaży działki z domem jednorodzinnym w stanie deweloperskim. Działka o powierzchni 1500m2, położona na terenie gminy Wierzbinek w miejscowości Zaryń (województwo wielkopolskie).

Na działce znajduje się murowany budynek mieszkalny – dwukondygnacyjny wybudowany w roku 2005. Dom wybudowany z dobrej jakości cegły, dobrze izolowany styropianem (sufity i posadzki). Budynek wyposażony jest w drewnianą stolarkę okienną. Powierzchnia użytkowa domu to ok. 160m2. W bryle budynku mieszkalnego znajduje się także garaż jednostanowiskowy (o powierzchni ok. 20m2). 

Dom jednorodzinny (w stanie deweloperskim) w miejscowości ZARYŃ (0,1500ha)

Oferta sprzedaży działki z domem jednorodzinnym w stanie deweloperskim. Działka o powierzchni 1500m2, położona na terenie gminy Wierzbinek w miejscowości Zaryń (województwo wielkopolskie). W promieniu 1,5km od nieruchomości znajdują się kilka kompleksów leśnych. 2,5km od nieruchomości przepływa rzeka Noteć. Natomiast w odległość 5 km znajduje się jezioro lubotyńskie. W bliskim sąsiedztwie domu zlokalizowane są: sklepy spożywcze oraz stacja PKP. 

Dom jednorodzinny

Na działce znajduje się murowany budynek mieszkalny – dwukondygnacyjny wybudowany w roku 2005. Dom wybudowany z dobrej jakości cegły, dobrze izolowany styropianem (sufity i posadzki). Budynek wyposażony jest w drewnianą stolarkę okienną. Nad drugim piętrem znajduje się wysoki strych, z możliwością zaadaptowania go na pomieszczenia użytkowe/mieszkalne. Dom jest częściowo podpiwniczony. Powierzchnia zabudowy budynku to 93m2. Powierzchnia użytkowa domu to ok. 160m2. W bryle budynku mieszkalnego znajduje się także garaż jednostanowiskowy (o powierzchni ok. 20m2). 

Na parterze budynku znajdują się: salon, kuchnia, jadalnia, łazienka. Na półpiętrze usytuowana jest garderoba. Na piętrze domu mieszczą się 3 pokoje oraz łazienka. Wysokie poddasze daje możliwość dostosowania go do potrzeb mieszkalnych i zaaranżowania w nim kilku dodatkowych pomieszczeń. Z salonu na parterze można wyjść bezpośrednio na przylegający do budynku taras.

Działka 15ar

Działka o powierzchni 15 ar, położona przy drodze gminnej. Działka jest w pełni ogrodzona. Nieruchomość uzbrojona jest w przyłącze elektroenergetyczne, sieć wodociągową oraz telekomunikacyjną.  Kształt i wielkość działki umożliwiają na niej dowolną aranżację przestrzeni.

Zapraszamy do obejrzenia nieruchomości w Zaryniu (po wcześniejszym kontakcie telefonicznym).

Treść ofert publikowanych w serwisie wprowadzana jest na podstawie informacji udostępnianych przez właściciela nieruchomości, dokumentów opisujących jej stan prawny i przeprowadzonych oględzin. Opis może podlegać aktualizacji. Opis nie stanowi oferty handlowej określonej w art. 66 i następnych K.C. Informacje przedstawione w ofercie maj charakter wyłącznie informacyjny. Opis i cena nieruchomości nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego