Menu Zamknij
SPRZEDANE

Mieszkanie w Kole, Wyszyńskiego

266 000 

Sprzedam mieszkanie w Kole, o powierzchni użytkowej 68m2, położone w centrum miasta przy ulicy Wyszyńskiego.

Mieszkanie jest w pełni rozkładowe, w jego skład wchodzą: 3 pokoje, kuchnia, łazienka, wc, przedpokój. Atutem lokalu jest dobry standard wykończenia wnętrz (mieszkanie jest gotowe do zamieszkania), a także przestronnością i funkcjonalnością pomieszczeń.

 

Mieszkanie w Kole, ul. Wyszyńskiego

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego, o powierzchni użytkowej 68m2. Prezentowane mieszkanie w Kole usytuowane jest centrum miasta przy ulicy Wyszyńskiego.

Mieszkanie jest w pełni rozkładowe, w jego skład wchodzą: 3 pokoje, kuchnia, łazienka, wc, przedpokój. Atutem lokalu jest dobry standard wykończenia wnętrz (mieszkanie jest gotowe do zamieszkania). Kolejnym plusem mieszkania jest także jego przestronność i funkcjonalność pomieszczeń.
Lokal znajduje się na 2. piętrze kamienicy (kondygnacja poddasza). Do lokalu przynależy pomieszczenie piwniczne oraz ogród (we współwłasności). Dodatkowo nad mieszkaniem znajduje się strych, który można zaadaptować na kolejne pokoje (co umożliwia znaczne zwiększenie użytkowej powierzchni mieszkania ponad obecne 68m2.

Ponadto mieszkanie jest atrakcyjnie zlokalizowane – łatwy dostęp do: komunikacji, przedszkola, szkół, apteki, sklepów i marketu, a także kościoła i urzędu oraz różnych usług. Widok z okna mieszkania obejmuje kolski rynek wraz z jego zabytkowym ratuszem.

To mieszkanie w Kole jest lokalem bezczynszowym – dlatego zapewnia niskie koszty jego utrzymania.
Centralne ogrzewanie dostarcza usytuowana w piwnicy kotłownia z piecem na ekogroszek.
Na stanie mieszkania znajduje się także klimatyzacja.
Cena nieruchomości obejmuje wyposażenie mieszkania (zmywarka, lodówka, piekarnik, płyta indukcyjna, pralka, telewizor, meble).
Ponadto lokal stanowi odrębną własność i posiada sporządzoną dla niego księgę wieczystą (wolną od obciążeń).