Menu Zamknij

Lokal mieszkalny w miejscowości Kościelec (mieszkanie Kościelec) 65m2

Original price was: 185 000 zł.Current price is: 170 000 zł.

Mieszkanie Kościelec 65m2

Sprzedam przestronny lokal mieszkalny (mieszkanie) w miejscowości Kościelec (3 km od Koła), położony na I piętrze niskiego bloku.

Powierzchnia użytkowa lokalu 65 m2. Lokal składa się z 3 pokoi, łazienki, kuchni, przedpokoju. Do lokalu przynależą: piwnica, boks w budynku gospodarczym oraz garaż (łączna powierzchnia lokalu z przynależnościami to aż 107m2).

Lokal mieszkalny w miejscowości Kościelec (mieszkanie Kościelec)

Sprzedam przestronny lokal mieszkalny (mieszkanie) w miejscowości Kościelec (3 km od Koła), położony na I piętrze niskiego bloku. Miejscowość znakomicie nadająca się do zamieszkania. Nieruchomości położona 300m od drogi krajowej 92 (Poznań-Warszawa). W pobliżu szkoła średnia, kościół (Rzymsko-katolicki) oraz placówki handlowe i usługowe, a także park oraz zespół pałacowy.

Mieszkanie Kościelec 65m2

Powierzchnia użytkowa lokalu 65 m2. Lokal składa się z 3 pokoi, łazienki, kuchni, przedpokoju. Do lokalu przynależą: piwnica, boks w budynku gospodarczym oraz garaż (łączna powierzchnia lokalu z przynależnościami to aż 107m2). Niskie opłaty czynszowe. Ogrzewanie centralne realizowane w ramach istniejącej wspólnoty mieszkaniowej.

Rozkładowe mieszkanie

Układ tego mieszkania jest bardzo korzystny: do każdego z pomieszczeń prowadzi oddzielne wejście z przedpokoju. Stolarka okienna wymieniona na stolarkę PCV. Lokal przeznaczony jest do remontu.

 

Treść ofert publikowanych w serwisie wprowadzana jest na podstawie informacji udostępnianych przez właściciela nieruchomości, dokumentów opisujących jej stan prawny i przeprowadzonych oględzin. Opis może podlegać aktualizacji. Opis nie stanowi oferty handlowej określonej w art. 66 i następnych K.C. Informacje przedstawione w ofercie maj charakter wyłącznie informacyjny. Opis i cena nieruchomości nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego