Menu Zamknij

Działka rolna Straszków 1,15ha

75 000 

Oferta sprzedaży działki o powierzchni 1,1500ha, położonej na terenie gminy Kościelec (powiat kolski) w miejscowości Straszków. Nieruchomość położona pomiędzy miejscowościami Koło i Kościelec. Bezpośredni zjazd na nieruchomość z drogi krajowej DK92. W promieniu kilkuset metrów od nieruchomości znajdują się grunty rolne oraz zabudowania mieszkalne.

Działka w miejscowości STRASZKÓW (1,1500ha)

Oferta sprzedaży działki o powierzchni 1,1500ha, położonej na terenie gminy Kościelec (powiat kolski) w miejscowości Straszków. Nieruchomość położona pomiędzy miejscowościami Koło i Kościelec. Bezpośredni zjazd na nieruchomość z drogi krajowej DK92.

Na działce znajduje się staw, a od północy nieruchomość okala rzeka Teleszyna. W promieniu kilkuset metrów od nieruchomości znajdują się grunty rolne oraz zabudowania mieszkalne. Tylko 1,5 km od Miasta Koła.

Działka 1,15ha

Nieruchomość składa się z 4 działek o łącznej powierzchni 115 ar, położona przy drodze publicznej. Nieruchomość składa się z następujących użytków:

klasa gruntupowierzchnia użytku [ha]udział w całości [%]
ŁIV0,4842%
RV0,2522%
RVI0,2421%
N0,098%
W0,065%
RIVb0,033%
razem1,15100%

Działka o przeznaczeniu rolnym – z możliwością przekształcenia na inne cele. Dla przedmiotowego terenu nie ma planu zagospodarowania przestrzennego.

Zapraszamy do obejrzenia nieruchomości w Straszkowie (po wcześniejszym kontakcie telefonicznym).

Treść ofert publikowanych w serwisie wprowadzana jest na podstawie informacji udostępnianych przez właściciela nieruchomości, dokumentów opisujących jej stan prawny i przeprowadzonych oględzin. Opis może podlegać aktualizacji. Opis nie stanowi oferty handlowej określonej w art. 66 i następnych K.C. Informacje przedstawione w ofercie maj charakter wyłącznie informacyjny. Opis i cena nieruchomości nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego