Menu Zamknij

Działka Chełmno (siedliskowa/budowlana)

129 000 

Działka Chełmno (siedliskowa/budowlana) o powierzchni 3813m2, położona w miejscowości Chełmno w powiecie kolskim, gminie Dąbie.

Spokojna i malownicza okolica. Działka położona w sąsiedztwie pól, lasów oraz dwóch rzek. Umiejscowiona jest w  Dolinie Środkowej Warty. Działka sąsiaduje z kompleksem Lasów Państwowych, który jest obszarem Natura 2000. W pobliżu znajduje się rezerwat ornitologiczny. 

Działka Chełmno (budowlana/siedliskowa) – 0,3813ha

Działka o powierzchni 3813m2, zlokalizowana w miejscowości Chełmno w powiecie kolskim, gminie Dąbie.

Nieruchomość położona w sąsiedztwie pól, lasów oraz dwóch rzek. Umiejscowiona jest w  Dolinie Środkowej Warty. Zatem jest to spokojna i malownicza okolica. Kolejnym atutem działki jest to, że sąsiaduje z kompleksem Lasów Państwowych, który jest obszarem Natura 2000. Dodatkowo, w pobliżu znajduje się rezerwat ornitologiczny. 

Ponadto działka położona 3km od rzeki Warty, 2km od rzeki Ner, 0,5km od Kanału Niemieckiego.

Nieruchomość znajduje się w odległości ok 5km od wjazdu na autostradę (w Dąbiu). Jednocześnie tylko 10km od wjazdu w Kole. Wygodny dojazd zapewnia droga asfaltowa. Natomiast odległość działki od granicy z województwem Łódzkim to niecałe 4km.

Ponadto działka dysponuje, przyłączem elektroenergetycznym (prąd), wodą z własnej studni głębinowej i ekologicznym szambem. Poza tym, działkę ogradza betonowy płot z dwiema  stalowymi bramami.

Na działce jest rozpoczęta budowa –  jeden budynek osiągnął stopień zaawansowania: piwnice zakończone stropem. (Zezwolenie na budowę wydane w 2010 r.)

Cena oferty nie uwzględnia widocznego na zdjęciach domku holenderskiego. (Jednakże może być on przedmiotem negocjacji).

Zapraszam do kontaktu.