Menu Zamknij

Dom jednorodzinny w stanie surowym Nowiny Brdowskie 0,59ha

205 000 

Oferta sprzedaży działki z domem jednorodzinnym w stanie surowym (bez instalacji). Działka o powierzchni 5900m2 (plus 3600m2) położona na terenie gminy Babiak w miejscowości Nowiny Brdowskie (województwo wielkopolskie, powiat kolski).

Na działce znajduje się murowany budynek mieszkalny – dwukondygnacyjny (podpiwniczony) wybudowany w latach 90-tych. Budynek w stanie surowym zamkniętym. Powierzchnia użytkowa domu to ok. 180m2. W bryle budynku mieszkalnego znajduje się także garaż (o powierzchni ok. 30m2). 

Dom jednorodzinny (w stanie surowym zamkniętym) w miejscowości Nowiny Brdowskie (0,59ha)

Oferta sprzedaży działki z domem jednorodzinnym w stanie surowym zamkniętym (bez instalacji). Działka o powierzchni 5900m2, położona na terenie gminy Babiak (powiat kolski) w miejscowości Nowiny Brdowskie. Nieruchomość położona niemal w centrum kompleksu leśnego (o powierzchni ok 2000ha). W promieniu 3km od nieruchomości znajdują się 2 jeziora (Modzerowskie oraz Brdów).  Działka znajduje się w połowie drogi między Izbicą Kujawską, a Kołem (a także w połowie drogi między Sompolnem, a Kłodawą. W odległości ok 5km znajduje się stacja PKP. 

Dom jednorodzinny

Na działce znajduje się murowany budynek mieszkalny – dwukondygnacyjny (podpiwniczony) wybudowany w latach 90-tych. Dom murowany techniką tradycyjną (z pustaka). Budynek wyposażony jest w stolarkę okienną PCV z roletami zewnętrznymi. Poddasze nie jest izolowane, a w budynku nie zamontowano żadnej z instalacji. Powierzchnia zabudowy budynku to ok. 150m2. Powierzchnia użytkowa domu to ok. 180m2. W bryle budynku mieszkalnego znajduje się także garaż (z kanałem) o powierzchni ok 30m2

Na działce znajdują się również zabudowania gospodarcze.

Działka 59ar

Działka o powierzchni 59 ar, położona przy drodze publicznej. Działka jest w pełni ogrodzona. Nieruchomość uzbrojona jest w przyłącze elektroenergetyczne.  Kształt i wielkość działki umożliwiają na niej dowolną aranżację przestrzeni. Całość działki zagospodarowana jest kilkudziesięcioletnim drzewostanem sosnowym i brzozowym.

Zapraszamy do obejrzenia nieruchomości w Nowinach Brdowskich (po wcześniejszym kontakcie telefonicznym).

Treść ofert publikowanych w serwisie wprowadzana jest na podstawie informacji udostępnianych przez właściciela nieruchomości, dokumentów opisujących jej stan prawny i przeprowadzonych oględzin. Opis może podlegać aktualizacji. Opis nie stanowi oferty handlowej określonej w art. 66 i następnych K.C. Informacje przedstawione w ofercie maj charakter wyłącznie informacyjny. Opis i cena nieruchomości nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego