Menu Zamknij
SPRZEDANE

Dom jednorodzinny w Kłodawie 72mkw

250 000 

Sprzedam dom jednorodzinny w miejscowości Kłodawa.

Budynek mieszkalny jednorodzinny o powierzchni użytkowej 72m2, (powierzchnia zabudowy – 93m2) położony w spokojnej okolicy, na działce o pow. 582m2.

Teren przeznaczony pod MN, który oznacza zabudowę mieszkaniową jednorodzinną i małych domów o niskiej intensywności (dopuszcza się lokalizację usług nieuciążliwych)

Dom jednorodzinny w Kłodawie

Sprzedam dom jednorodzinny w miejscowości Kłodawa.

Budynek mieszkalny jednorodzinny o powierzchni użytkowej 72m2, (powierzchnia zabudowy – 93m2) położony w spokojnej okolicy, na działce o pow. 582m2.

Budynek parterowy (niepodpiwniczony) z poddaszem, pokryty papą (dach dwuspadowy).

Na poddaszu możliwe jest przystosowanie przestrzeni do celów użytkowych/mieszkalnych (znacznie powiększając dostępną powierzchnie użytkową tego domu).

Budynek wymurowany techniką tradycyjną. Ogrzewanie budynku realizowane jest z użyciem pieca gazowego (nowy – wciąż na gwarancji) z butli gazowej.

Działka z domem (72m2) i budynkiem gospodarczym (31m2)

Działka (w pełni ogrodzona) zagospodarowana ogrodem z wieloletnimi nasadzeniami drzew owocowych.

Niewielki ogródek, otaczający ten dom,  oferuje idealne miejsce do relaksu na świeżym powietrzu. Można cieszyć się poranną kawą lub spędzać wieczory w cieniu drzew, słuchając śpiewu ptaków.

Zagospodarowanie (Dom jednorodzinny w Kłodawie)

Na działce posadowiony jest również budynek gospodarczy (z dwoma pomieszczeniami, w tym garażowym) o łącznej powierzchni użytkowej 31m2, (powierzchnia zabudowy – 38m2).

Nieruchomość uzbrojona w sieć wodociągową oraz elektroenergetyczną.

Działka (oraz sam budynek mieszkalny) posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej (droga asfaltowa).

Pomieszczenia (Dom jednorodzinny w Kłodawie):

  • 1. Pokój,
  • 2. Pokój,
  • 3. Pokój,
  • kuchnia,
  • łazienka z toaletą.

Mimo niewielkiego metrażu, pomieszczenia domu są obszerne i funkcjonalne – zapewniając przyjemne miejsce do odpoczynku i relaksu.

Kłodawa – Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego

Zgodnie z uchwałą Nr 325/2001 Rady Miejskiej w Kłodawie (z dnia 27 grudnia 2001 r.) nieruchomość położona jest na terenie oznaczonym symbolem – MN, który oznacza zabudowę mieszkaniową jednorodzinną i małych domów o niskiej intensywności (dopuszcza się lokalizację usług nieuciążliwych jako uzupełnienie przeznaczenia podstawowego oraz obiektów i urządzeń towarzyszących).

Takie przeznaczenie terenu daje możliwość prowadzenia działalności usługowej, która nie zakłóca funkcji mieszkaniowej. Przykłady takich usług mogą obejmować usługi handlowe, gastronomiczne, edukacyjne, rekreacyjne czy kulturalne.

==

Treść ofert publikowanych w serwisie wprowadzana jest na podstawie informacji udostępnianych przez właściciela nieruchomości, dokumentów opisujących jej stan prawny i przeprowadzonych oględzin. Opis może podlegać aktualizacji. Opis nie stanowi oferty handlowej określonej w art. 66 i następnych K.C. Informacje przedstawione w ofercie maj charakter wyłącznie informacyjny. Opis i cena nieruchomości nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego